نامه تند و تیز محقق تاریخ معاصر به موسوی خوئینی ها

ندای وحی

قرآنی ،اعتقادی،مذهبی ، تربیتی

نامه تند و تیز محقق تاریخ معاصر به موسوی خوئینی ها

اکبر احمدی
ندای وحی قرآنی ،اعتقادی،مذهبی ، تربیتی

نامه تند و تیز محقق تاریخ معاصر به موسوی خوئینی ها

به گزارش افکارنیوز،  محمدعلی الفت‌پور محقق تاریخ معاصر در نامه‌ای به موسوی خوئینی ها نوشت: این آشی که به زور و تزویر یک ملت را سر آن نشاندید آنقدر شور شده که صدای خودتان را هم در آورده و به شما حق می‌دهم که فرصت مناسبی است برای انتقام گیری از رهبری که سالهاست حقد و کینه او را در دل دارید.

اخبار سیاسی- متن نامه این محقق تاریخ معاصر بدین شرح است:

جناب موسوی خوئینیها با سلام

در نامه‌تان به رهبری مسبب اصلی وضع موجود را کتمان کردید و از زیر بار قبول مسئولیت تکرار دولت خاتمی و به احتمال قریب به یقین دولت میرحسین موسوی شانه خالی کردید.

به جای پذیرفتن هزینه های سیاسی وضع معیشتی مردم دنبال تقصیر تراشیدن برای رهبری رفتید رهبری‌ای که می‌توانست در سال ۹۲ مقابل ۲۵۰ هزار رای روحانی بایستد و بواقع جلوی دولت و رئیس دولت مطلوب شما را برای تکه بر قوه اجرایی کشور سد کند ولی نکرد

فرار رو به جلوی جنابعالی یک شگرد سیاسی و رسانه ای مرسوم در جریان موسوم به دوم خرداد بوده و هست و همیشه به جای پیدا کردن دلیل اصلی مشکلات فکری و اجرایی مریدان اصلاح طلبتان به دنبال تخطئه غرض ورزانه از رهبری بودید نه به آن موقعی که از سردمداران فتح لانه جاسوسی بودید نه به الان که به دنبال تحریک فشار اجتماعی برای وادار کردن نظام اسلامی به مداکره با آمریکا هستید.

کاتر فضای رسانه ای کشور هنوز همچون دوم خرداد در دستان دوستان اصلاح طلب شماست و تجربه عملیات روانی برخی طراحان امنیتی نیز با آن درآمیخته و پشتیبانی جبهه معارض انقلاب اسلامی را نیز با خود همراه دارید، اما باز دم از خفقان میزنید اینچنین بی انصافی  را تاریخ صدر اسلام در یاران صفین امیرالمومنین نیز به خود ندیده است

این صاحب نظرانی که ادعا می‌کنید چه کسانی هستند که حاضر نیستد به لیبرال ترین دولت بعد از انقلاب کمک کنند؟ مگر از هم فکران و هم مسلکان شما نیستند؟

در ۷ سال اخیر اگر اجازه و مجال از سخن گفتن و تحلیل کردن و بیان نظر کسی محروم شده، این انقلابیون و متخصصان متدین و حزب اللهی جوان این مرز و بوم بودند که به هر بهانه واهی و بی ارزشی رانده و سرکوب شدند.

این آشی که به زور و تزویر یک ملت را سر آن نشاندید آنقدر شور شده که صدای خودتان را هم در آورده و به شما حق میدهم که فرصت مناسبی است برای انتقام گیری از رهبری که سالهاست حقد و کینه او را در دل دارید.

نه به خاطر وضعیت فعلی کشور که به خاطر قرار ندادن شما در جایگاه رییس قوه قضاییه در سالهای ابتدایی رهبری، نه به خاطر معیشت مردم که به خاطر مقابله با انحرافات فکری، سیاسی و اقتصادی جریان منتسب به شما و یاران غارتان جناب خوئینیها حداقل ۳۱ سال از ۴۱ سال انقلاب سکان کشور بدست همین صاحب نظرانی است که در نامه تان سنگشان را به سینه زده اید پس در فصل حساب و کتاب زیر میز نزنید که مردم مجدانه قصد دارند ورق را به نفع خط اصیل امام و شهیدان برگردانند.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: رهبری ،تاریخ معاصر ،موسوی خوئینی ها ،نامه موسوی خوئینی ها

تاريخ : چهار شنبه 9 / 4 / 1399 | 9:33 | نویسنده : اکبر احمدی |
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.